Lezecké kurzy

Moravský adrenalin pro Vás připravil řadu lezeckých kurzů, které umožní jak úplným nováčkům nahlédnout do světa vertikál ,tak i zájemcům, kteří se už s lezením setkali a chtějí se v lezení osamostatnit a zdokonalit svou lezeckou techniku. Všichni si pak mohou vybrat, zda kurz absolvují samostatně, formou individuální lekce, či ve skupině.

Seznamovací lezecký kurz – kurz je určen každému, kdo má zájem si bezpečně vyzkoušet lezení na umělé stěně pod vedením zkušeného instruktora. Nejedná se o výuku, ale pouze o ochutnávku, o čem lezení je a jestli Vás bude bavit. Pokud se Vám lezení zalíbí, jde plynule navázat na náš základní lezecký kurz.

Základní lezecký kurz – kurz je určený pro úplné začátečníky a mírně pokročilé, kteří se chtějí naučit vše potřebné k samostatnému a bezpečnému lezení na umělé stěně. V prvních lekcích vás seznámíme s pravidly bezpečného pohybu na stěně, s lezeckým vybavením, základní technikou lezení a jištění.

Kurz skalního lezení – Kurz je určený všem lezcům, pro které jsou uzavřené prostory lezeckých hal malé a chtějí se naučit vše potřebné k samostatnému a bezpečnému lezení na  skále. V prvních lekcích vás seznámíme s pravidly bezpečného pohybu ve skalách, s lezeckým vybavením, základní technikou lezení a jištěním a se základy vyproštění.

Kurzy lezení pro děti – jsou určeny jak pro děti, které chtějí lezení vyzkoušet, seznámit se s lezeckým pohybem, tak jsou určeny dětem, které již lezení znají, věnují se mu a chtějí se v něm dále rozvíjet. Pro více informací volejte nebo pište na uvedený e-mail.

Kurzy lezení pro maminky, tatínky – když chcete lézt, ale ratolesti Vám to nedovolí? Zajistíme hlídání nebo vytvoříme rodinný kurz na míru Vaší rodiny. Pro více informací volejte nebo pište na uvedený e-mail.

Kontakt

    • telefon: 730 150 178
    • e-mail: moravskyadrenalin@gmail.com

Veškeré kurzy jsou pod vedením certifikovaného instruktora, který se Vám bude plně věnovat a zajistí Vaši bezpečnost.